Avustralya Vize Kategorileri

Avustralya Vize Kategorileri

İş vizesi - Business visas

Ne tür bir iş vizesi arıyorsanız, size doğru tavsiyelerde bulunuruz. İster Girişimci ister iş sahibi olun, ilgili kanallar arasında size rehberlik ederiz. 

İşveren sponsorlu vizeler - Employer sponsored visas

İşveren destekli vizeler için Avustralya'da kaldığınız süreyi uzatmak isteyen bir çalışan veya yeteneklerinizi korumak isteyen bir işletme misiniz? Son değişiklikler ve bunun göçmenlik durumunuzu nasıl etkileyebileceği hakkında bize başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca, en önemli farkımız müşterilerimize vaka bazında değerlendirmeler yaparak iş ve sponsor bulmaları konusunda yardımcı oluyoruz. 

Nitelikli vize - Skilled visas

Belirli bir iş becerisine sahipseniz ve belirli bir iş alanı için yetenekleriniz bakımından uygun olabileceğinizi düşünüyorsanız ve mevcut işvereniniz yoksa skilled visa için bize başvuru yapabilirsiniz.

Aile vizeleri - Family visas

Doğru aile vizesini seçerek ailenizi ve sevdiklerinizi yeniden bir araya getiriyoruz. Durumunuza göre sizin için en uygun vizenin ne olduğunu anlamak için bize başvurarak göç avukatlarımızla konuşun.

Öğrenci / Eğitim vizesi - Student / Study visas

Avustralya'daki en iyi üniversitelerde öğrenci vizesiyle eğitim alın. Öğrenci vizesi, üniversitelerde, ESL programlarında ve mesleki eğitim programlarında yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmanıza izin verir. Öğrenci vizesi almak için önce değerlendirme seviyenizi belirlemeniz, çalışma izni kapsamında bir kurs ya da eğitim seçmeniz ve ardından doğru kategorideki vizeye başvurmanız gerekir.

Lisansüstü vizeleri - Graduate visas

Master ya da Doktora eğitiminizi tamamladıktan sonra Avustralya'da kalmayı planlıyorsanız, göç avukatlarımız sizin için en iyi seçenekleri önerme konusunda yardımcı olacaktır.

Ziyaretçi vizesi - Visitor's visa

Avustralya'ya tatil, turizm, eğlence veya aile ve arkadaş ziyaretine gelenler için uygun olan bir vizedir. Eğer bir Avustralya Vatandaşıysanız ya da Avustralya Vatandaşlığını almak üzereyseniz, ziyaretçi vizesine başvuramazsınız.

Tatil-Çalışma vizesi - Working Holiday Visa

Avustralya'da hem tatil yapıp hem de çalışabilirsiniz. Tatilde Çalışma Vizesi, seyahat ederken çalışmanıza izin veren geçici bir Avustralya vizesidir.

Melbourne Lawyers and Mediators olarak burada belirtilen tüm vize kategorilerinde sizlere profesyonel destek oluyoruz.