Göçmenlik başvuru süreci nasıl işler?

Melbourne Avukatlık olarak sizin başvurunuzu şu şekilde başlatır ve yardımcı oluruz.

Adım 1 - Hangi vize türüne başvuru yapacağınıza sizlerle beraber karar veririz.

Herkesin başvuruda bulunma fırsatı vardır. Hangi vize türünü seçmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olacağız. Bunun için bize ön başvuruda bulunmalısınız.

2. Adım – Başvurunuzu beraberce hazırlar ve tamamlarız.

Hangi vize türüne başvuru yapılması gerektiğine karar verdikten sonra, bu süreci sizin için yönetiriz. Durumunuz ne olursa olsun, eksiksiz ve zamanında işlemlerinizi yürütürüz.

Adım 3 - Bilgi Taleplerine Cevap Veririz.

Göç Bakanlığı'ndan gelecek karmaşık mektuplar almanız yerine, sizinle Bakanlık arasında konumlanır ve mümkün olan en iyi şekilde yanıt vermek için sizinle birlikte çalışırız.

4. Adım - İtiraz Reddetme ve İptal Kararlarına hazırlıklı oluruz.

Göç konusunda işler ters gittiğinde ya da yanlış bir karar verildiğinde sonuçları ağır ve maliyetli olabilir. Başlangıçta işler yolunda gitmezse mümkün olan en iyi temyizde bulunmanıza yardımcı oluruz.

Adım 5 - Vize Durumunu Takip & ve Gecici köprü Vizeler

Vize işlemlerinizi takip edip aralıklı zamanlarda size bilgilendiririz. Bazı durumlarda asl vize müracatınızı bekleme surecinde, gecici veya köprü vizeleri almanız mümkünse, gecici vizeniz icin gerekli müracaatınızda yardimci oluruz. 

Adım 6 - Geçiciden Kalıcı İkamete Geçmenizi planlarız.

Kalıcı ikamet sağladıktan sonra, olası kayıplara karşı kendinizi güvene almalısınız. Kalıcı ikametten Avustralya vatandaşlığına geçmenizde yardımcı oluruz, bu nedenle elde etmek için çok çalıştığınız şey, sizden alınma riski altında olmayacaktır.