Biz kimiz?...

Melbourne Avukatlık ve Arabulucuk (Melbourne Lawyers and Mediators) şirketi, merkezi Avustralya, Prahran’da bulunan küçük, dinamik, ilerici ve kültürel açıdan hassas bir hukuk firmasıdır. Firma çok kültürlü olması, çok renkli kültürel farklılıklar barındıran bir nüfusa sahip olması sebebiyle özellikle Melbourne - Broadmeadows ve Prahran'ı bir merkez olarak seçmiştir. Firmamızda bulunan Hukuk ekibimiz, yerel ve uluslararası hukuk tecrübesi bulunan avukatlardan oluşmaktadır.

Avustralya’da hukuk sisteminin detaylı olduğunu ve sorunların genellikle çok stresli ve göz korkutucu göründüğünü biliyoruz. Size yardım etmek için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz. Hukuksal seçeneklerinizi ve sizinle ilgili herhangi bir konudaki yasal sürecinizi anlamanız sadece sizin için değil bizim için de önemlidir, böylece kendiniz, aileniz ve işiniz için en iyi kararları alabilirsiniz. Bu nedenle sizlere İngilizce, Türkçe, Yunanca ve Arapça dillerinde avukatlık ve göçmenlik hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimizin hukuksal meselelerini ele alma ve en kaliteli hizmeti sunma konusundaki profesyonelliğimiz, tutkumuz ve işimize bağlılığımızla gurur duymaktayız. Sorunlarınızı çözmek ve gereksinimlerinizi karşılayabilmek için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimiz güvencesini sizlere veriyoruz. Ayrıca, bizlerle çalışacağınız tüm süreç boyunca saygı ve anlayışla davranılacağınıza emin olabilirsiniz.

 

SUMEYYE (SAM) MIMAROGLU

SUMEYYE (SAM) MIMAROGLU

STEPHANIE KARAVASIL

STEPHANIE KARAVASIL

NILUFER OKUR

NILUFER OKUR

LAYAL OBEID

LAYAL OBEID

KAMRAN AKTEPE

KAMRAN AKTEPE